O nas

Proservia, założona w 1994 r., od roku 2011 będąca częścią ManpowerGroup, staje się kluczowym graczem na europejskim rynku usług IT. W Polsce Proservia funkcjonuje pod własną marką od roku 2016. Łączy w sobie wcześniejsze usługi outsourcingu procesów świadczone przez ManpowerGroup Solutions, oraz ponad 10 letnie doświadczenie Eurilogic Polska w obszarze IT, firmy należącej do Nexeya, którą to Proservia przejęła w roku 2014.

Naszą specjalizacją jest zarządzanie infrastrukturą IT oraz wsparciem użytkowników. Proservia oferuje pełen zakres usług w dziedzinie outsourcingu procesów End User Support oraz IT Infrastructure Management, wspierając swoich klientów w ich codziennych wyzwaniach związanych z infrastrukturą i aplikacjami IT.

Ambicją Proservii jest osiągnięcie pozycji europejskiego lidera w dziedzinie End User Support, pomagając naszym klientom w procesach przekształceń HR i Transformacji Cyfrowej. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, zdolną do zrealizowania efektywnej i bezproblemowej transformacji w obszarach IT oraz HR klientów, korzystając przy tym wyłącznie z własnych profesjonalnych zasobów.  Korzystamy przy tym z dziesięcioleci praktyki i wiedzy ManpowerGroup w innowacyjnym przekształcaniu procesów i zasobów HR współpracujących z nami firm.

Poniższe łącza prezentują historię oraz kluczowe informacje o Proservii:

© 2016 ManpowerGroup - all rights reserved

Trwa ładowanie